7 відгуків
+380669371537
+380973651990
Торговый дом "Метизная фабрика" (066) 937-15-37, (097)365-19-90, tdmetfab@gmail.com
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Кошик

Пневморозподільники

Кількість ліній (каналів):
Пневморозподільники Пневморозподільникив залежності від кількості магістралей (вхідних та вихідних) можуть бути двоканальними, триканальними, чотириканальними, пятиканальными і т. д. Кількість ліній вказується в чисельнику дробового цифрового позначення. Управління пневмоцилиндрами двосторонньої дії може здійснюватися пневмораспределителями 4/2, на практиці найбільш часто вдаються до пневмораспределителям 5/2, тобто мають 5 ліній (каналів) та 2 положення, так як вони простіше і разом з тим багатше з точки зору конструктивного виконання. Надходить у систему стиснене повітря по черзі подається в одну з порожнин пневмоциліндра і одночасно з іншої порожнини проводиться скидання відпрацьованого повітря в атмосферу. У пневморозподільника типу 5/2 ліній вихлопу дві (у типу 4/2 одна).

Кількість позицій (положень):
Пневморозподільники бувають двопозиційними, трипозиційними. Приміром, перша позиція двохпозиційного розподільника така: харчування перекрито, споживач пов'язаний з вихлопом. Друга позиція: до споживача надходить стиснене повітря, а вихлоп перекритий.

Спосіб керування:
Электронное, електропневматична, механічне (ручне або ножне) та пневматичну.
При електромеханічному управлінні розподільний елемент переміщує безпосередньо електромагніт.
Пневматичне управління відбувається за допомогою стисненого повітря, що подається в керуючий канал пневморозподільника.
Механічне управління здійснюється кінцевими вимикачами.
Електропневматична (пілотне) управління - електромагнітне поле котушки керуючого розподільника (пілота) впливає на якір, який перемикає розподільний елемент основного розподільника. Для того, щоб провести налагоджувальні роботи у подібних конструкція передбачено ручне дублювання управління, за допомогою якого можна перемкнути розподільник без подачі електричного сигналу, що управляє.

Управління пневмораспределителем:
Управління може бути одностороннім і двостороннім. У першому випадку повернення розподільного елемента здійснюється механічною або пневматичною пружиною (автоматично відібраний повітря з магістралі подається за допомогою розподільника). У випадку з двостороннім керуванням на пневморозподілювач подається два керуючих сигналу.

Конструктивне виконання розподільника:
Виділяють клапанний і золотниковий типи. Запірно-регулюючий елемент клапанного типу переміщується вздовж осьової лінії потоку. Істотними перевагами даної конструкції є повна герметичність, невисока вимогливість до чистоти робочої середовища, відсутність необхідності в мастилі і швидкодію. Клапанний тип рекомендується використовувати для управління невеликими потоками стисненого повітря. Золотниковий тип передбачає переміщення запірно-регулюючого елемента перпендикулярно до осьової лінії потоку. Для такого роду переміщення потрібно подолати лише силу тертя між золотником і корпусом розподільника. Таке конструктивне рішення підходить для управління великих за величиною потоків повітря.

Особливості монтажу:
Розподільники можуть мати стиковий, трубний і різьбовий спосіб монтажу.

Витратні характеристики:
До видаткових характеристик відносять умовний прохід, пропускну здатність, ефективну площа прохідного перерізу, час відгуку і потужність електромагнітної котушки (у випадку з електромеханічними і электропневматическими розподільниками).

Тип розподільника:
"Нормально відкритий" тип має положення "відкрито" при відсутності керуючого впливу живлення, коли повітря проходить до вихідного каналу. "Нормально закритий" тип розподільника має положення "закрито" при відсутності керуючого впливу харчування.

1 2