7 відгуків
+380669371537
+380973651990
Торговый дом "Метизная фабрика" (066) 937-15-37, (097)365-19-90, tdmetfab@gmail.com
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Кошик

Кранові розподільники

Кранові розподільники

У кранових (поворотних) гидрораспределителях робочий потік змінюється шляхом повороту пробки. Вона має циліндричну, плоску, сферичну або конічну форми. Такі пристрої розділяються на 2-х, 3-х або багатопозиційні.

Особливістю багатопозиційних кранових гідророзподільників є те, що в них встановлюються тільки циліндричні пробки. Вони переміщуються по осі і займають кілька положень. Обертаючись, пробка зупиняється в декількох фіксованих точках. Втім, існують і інші конструкції багатопозиційних поворотних кранів гідророзподільника.

Принцип роботи двохпозиційних кранів

Двопозиційні крани з циліндричною пробкою складаються з наступних елементів:

  • корпусу;
  • фланця;
  • кришки;
  • пробки;
  • ущільнювача;
  • маточини;
  • рукоятки;
  • кулькового фіксатора.

Через отвір (17) робоча рідина подається в камеру (16). Звідти, через канал в пробці (18) – у камеру (12). І вже звідти, через корпусне отвір (11) – до керованого об'єкту або гідророзподілювача. З іншого порожнини пристрою масло надходить в отвір (9), потім – в камеру (10), через канал (13) – в камеру, з'єднану із зливним отвором (15).

Поворот пробки за годинниковою стрілкою на 45 градусів змінює напрям потоку оливи через отвір (17) в камеру (16), а отвір (11) – через камери (14) і (10) або через канал (13) – в зливний отвір (15).

Щоб ліквідувати неврівноважені осьові сили, кожна торцева порожнину пробки з'єднується зі зливом. Це дозволяє створити однаковий тиск і (в будь-яких фіксованих положеннях) рівні радіальні навантаження. Так, у вказаному на малюнку положенні крана, від насоса рідина направляється до отвору (17), потім рухається через канал (18), а після – до отвору (11). В результаті в порожнинах (12) і (16) тиск врівноважується.

В іншому положенні пробки отвір (17) з'єднується з (9) отвором через камеру (16). І вже вона, з'єднуючись з камерою (12), врівноважує пробку від дії бічних сил, що діють з боку робочого середовища.

Особливості та сфера застосування

Притирання пробки до корпусу забезпечує герметичність кранового гідророзподільника. Допустимий зазор між корпусом і краном з циліндричною пробкою не повинен перевищувати 0,01...0,02 мм Недоліком конструкції даного пристрою вважається виникає з часом, витік масла. В агрегатах з конічною пробкою цього немає. Тому для запобігання затиснення циліндричної пробки в корпусі (що виникає від теплового розширення) деталі виконують з однакових матеріалів.

Найчастіше кранові гідророзподільники використовуються як допоміжні (в золотникових, з гідравлічним управлінням). Але якщо витрата і тиск в системі не перевищують номіналів, зазначених у технічній характеристиці, поворотні гідророзподільники встановлюють, як основні.


Рис.Приклади позначення типів розподільників

Такі пристрої мають невелику пропускну здатність (близько 8...10 л/хв). Це дозволяє використовувати їх для подачі керуючого сигналу на розподільник основного (клапанного або золотникового) потоку.

Відвантаження цієї продукції здійснюється за наявності на складі в р. Дружківка або протягом 7 днів після оформлення замовлення.

Телефони менеджера: 066 937 15 37, 097 365 19 90

Контактна особа: Оксана.